Apie Mus

Gyvenimas prasideda PO masažo

MŪSŲ ISTORIJA

Viskas prasidėjo seniai seniai, kai dar šernai nesirgo gripu, ir per Šv. Kalėdas galėdavai džiaugtis sniegu, namus apšviesdavai ugniniu pagaliuku, kai gyvūnai kalbėdavo žmogaus balsu. Ne! Mūsų istorija prasidėjo lietingoje Anglijoje, Exeterio mieste. Būdami vieninteliai kitataučiai masažų grupėje labai stengiamės neatsilikti nuo kitų, todėl mums reikėjo įdėti daugiau pastangų ir atlikti papildomai namų darbų. Galutinis rezultatas buvo labai saldus ir padėjo pamatus mūsų tolesnei kelionei. 

Baigę masažų mokyklą su pagyrimu mes iškeliavome ieškoti įspūdžių naujų. Kitoje stotelėje kiek nelauktai mus pasitiko gražiausi Tailando vaizdai. Mums buvo ypatingai smalsu pajausti ir patiems prisiliesti prie tūkstančius metų skaičiuojamų tailandietiško masažo paslapčių ir pasimokyti iš pačių tailandiečių meistrų, jų puoselėjimo masažo meno. Ir tai pavyko su kaupu, žinių mes gavom tiek, kad imk, tu mielas, ir tempk maišu. Po ilgų klajonių mes sugrįžome, kur mums abiems smagu savo žiniomis dalintis su jumis kartu. 

Kodėl mes tai darome? Mes tai mylime! Jeigu kažką myli rezultatas būna akivaizdus. Mūsų tikslas – užtikrinti geriausią valandą kliento dienoje. Dalintis patirtimi ir žiniomis, pasikrauti teigiamų emocijų, sumažinti stresą, išlaisvinti nuo save kamuojančių problemų. Galime rašyti nors ir tūkstantį priežasčių, bet mūsų rankos kalba pačios už save, todėl kviečiame visus, patirti tai, ką patiriate labai retai. Mūsų siekis ne šokti aukštai, bet šviesti ryškiai. 

Gyvenimas prasideda PO masažo!

Povilas

Mes Jūsų klausome savo rankomis ir širdimi.

Simona

Geriausias laikas - laikas sau! Leisk mums padėti jį praleisti nepamirštamai.